• Banner Auto-Marcel
  • Banner Auto-Marcel
  • Banner Auto-Marcel
>

Naprawa samochodów

Postawimy Wasze auto na koła!

Klienci szukający mechanika samochodowego, który w kompleksowy sposób zajmie się ich pojazdem, mogą odetchnąć z ulgą. Naprawa samochodów to nasza specjalność, a decydując się na usługi Auto-Marcel, możecie być Państwo spokojni. Mechanika samochodowa Waszych pojazdów jest w dobrych rękach. Zadania wykonują osoby o odpowiednich kwalifikacjach, które niejednokrotnie miały okazję potwierdzić swoją wiedzę w praktyce. Funkcjonowanie układów zawieszenia, hamulcowych lub działanie silników często pozostawia wiele do życzenia i wtedy warto skorzystać z usług profesjonalnego mechanika samochodowego. Pomijając fakt, że bez sprawnych tych i wielu innych elementów pojazd nie przejdzie przeglądu, to zwlekanie z naprawą samochodów stwarza realne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Pozostała część propozycji

W ramach prowadzonej naprawy samochodowej, na Państwa życzenie możemy podjąć się wymiany opon. Nie zajmujemy się jednak wulkanizacją – zdarzają się osoby, które na podstawie naszej oferty wnioskują, że posiadamy także odpowiednie urządzenia do tych zadań.

Uzupełnieniem naszej propozycji jest instalacja autogazu. Montaż LPG nie sprawi nam żadnych problemów. Mieliśmy już niejednokrotnie okazję wykonywać podobną usługę w pojazdach różnego typu. Zachęcamy także do sprawdzenia propozycji stacji diagnostycznej. W przypadku jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu.